Bistro MALKIA ponúka multifunkčný klimatizovaný priestor na dvoch podlažiach s kapacitou do 100 ľudí. Je vhodný na organizáciu detských a rodinných osláv. Vieme vám zabezpečiť rôzne služby podľa vašich požiadaviek, s prihliadnutím na prirodzený a nerušený chod MALKIA Parku.

Počas dňa slúži na občerstvenie návštevníkov MALKIA Parku. Nájdete tu rýchle občerstvenie, sladké a slané dobroty, kávu, čas a zmrzlinu podľa aktuálnej ponuky.

  • Connector.Connector.

    Narodeninové a iné oslavy

  • Connector.Connector.

    Firemné akcie

  • Connector.Connector.

    Špeciálne tématické eventy v MALKIA Parku

 
Našim cieľom je predávať produkty, ktoré neškodia nie len vám a vašim deťom, ale ani našej planéte. Preto u nás nenájdete žiadne výrobky, ktoré obsahujú palmový olej. Pýtate sa prečo? Ročne sa likvidujú kvôli pestovaniu palmy olejnej obrovské plochy tropických lesov, ktoré sú domovom mnohých vzácnych živočíšnych druhov. Tento tuk je veľmi lacný, preto sa používa takmer všade v potravinárstve či kozmetike. Vďaka jeho cene sa ignoruje aj fakt, že je pre telo oveľa škodlivejší ako repkový, či slnečnicový olej a rovnako sa ignoruje aj fakt, že sa ničí naša planéta. Jediný spôsob, ako sa dá zastaviť táto produkcia, je nekupovať produkty, ktoré obsahujú palmový tuk.