Penzión MALKIA *** je situovaný južne od závodného okruhu Slovakia Ring, v tesnej blízkosti Malkia Parku. Máte jedinečnú možnosť zažiť atmosféru blízkosti exotických zvierat počas celého dňa, vidieť ich prebúdzať sa, byť pri ich kŕmení a sledovať ich denné rituály, čo bude pre vaše deti určite nezabudnuteľný zážitok. Môžete využiť stravovacie služby a wellness Hotela Ring a zúčastniť sa na podujatiach Slovakia Ringu alebo absolvovať kurzy a školenia v Centre bezpečnej jazdy, ktoré sú v susedstve areálu.

Na dvoch poschodiach Penziónu MALKIA*** nájdete osem moderne a priestranne zariadených dvojlôžkových izieb Štandard a dva apartmány Deluxe. Celková ubytovacia kapacita penziónu je 20 pevných lôžok a 8 prísteliek. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie a televízor. K dispozícii je bezplatné WiFi a parkovisko hneď pri penzióne. Raňajky sa podávajú formou bufetových stolov v Hoteli Ring.

Virtuálna prehliadka
 

Ubytovanie

Okrem štandardných ubytovacích služieb penzión MALKIA ponúka aj špeciálne zvýhodnené pobytové balíky. Balíky je možné využiť v termíne od apríla do októbra.

 • Connector.Connector.

  Pobytový balík Kimba

  Zvýhodnená ponuka ubytovania v apartmáne Deluxe a ďalších služieb pre dve dospelé osoby a dve deti na dve noci ... čítať viac

 • Connector.Connector.

  Pobytový balík Kelly

  Zvýhodnená ponuka ubytovania a ďalších služieb pre dve osoby na dve noci ... čítať viac

 • Connector.Connector.

  Pobytový balík Škola bezpečnej jazdy

  Zvýhodnená ponuka kurzu bezpečnej jazdy s ubytovaním a ďalšími službami ... čítať viac

Online rezervácia