Občerstvenie

BistroMalkia

 
Bistro MALKIA ponúka multifunkčný klimatizovaný priestor na dvoch podlažiach s kapacitou do 100 ľudí. Je vhodný na organizáciu detských a rodinných osláv. Vieme vám zabezpečiť rôzne služby podľa vašich požiadaviek, s prihliadnutím na prirodzený a nerušený chod MALKIA Parku.

Počas dňa slúži na občerstvenie návštevníkov MALKIA Parku. Nájdete tu rýchle občerstvenie, sladké a slané dobroty, kávu, čaj a zmrzlinu podľa aktuálnej ponuky.
 

 Narodeninové a iné oslavy

 Firemné akcie

 Špeciálne tématické eventy v MALKIA Parku

 Obedové menu pre školy a škôlky 

 

 

BistroCézar

 

Bistro CÉZAR slúži po čas dňa na občerstvenie návštevníkov MALKIA Parku. Nájdete tu občerstvenie, sladké a slané dobroty, kávu, čaj a zmrzlinu podľa aktuálnej ponuky.

Naše jedlá sa nepripravujú na palmovom oleji.

Je po ňom veľký dopyt, pretože aj keď je oveľa nezdravší ako olej repkový či slnečnicový, je výrazne lacnejší. Olejnica guinejská sa pestuje na plantážach, ktoré vo veľkom nahrádzajú pôvodné dažďové pralesy. Množstvo živočíšnych druhov tak stráca svoje útočiská. Aj vy môžete prispieť k ich záchrane tým, že budete študovať etikety a obmedzíte nákup tých výrobkov, ktoré palmový olej obsahujú. My v MALKIA PARKU tak robíme a produkty s palmovým olejom u nás nenájdete.