Možnosti platby

Za tovar z nášho e-shopu môžete v procese objednávky platiť štyrmi spôsobmi. Faktúru - daňový doklad, ktorý zároveň slúži ako záručný a dodací list, vám pribalíme priamo do vášho balíka.

Platobné karty Po dokončení objednávky budete presmerovaní na zabezpečený platobný server poskytovateľa služby, ktorým je UniCredit Bank, kde vyplníte potrebné platobné údaje. Po overení ich platnosti bude objednávka potvrdená a čiastka vo výške kúpnej ceny odpočítaná z vášho účtu. Celý proces platby platobnou kartou prebieha výhradne na zabezpečených stránkach UniCredit banky, teda mimo našich stránok a my ako predajca nemáme prístup k žiadnym údajom z vašej platobnej karty.
PayPal Najväčšia výhoda PayPalu je v tom, že svoje údaje o karte (bankovom konte) poskytnete iba raz pri registrácii a pri ďalšom styku s e-shopmi už používate iba konto PayPal. K citlivým údajom o vašom účte sa tak nikto nedostane.
Prevod na účet Náš e-shop má účet číslo SK66 1111 0000 0015 0847 9002 vedený v UniCredit banke. Aby sme vašu platbu vedeli identifikovať, ako variabilný symbol uveďte číslo vašej objednávky. Po pripísaní platby na náš účet vašu objednávku okamžite vybavíme.
Dobierka Vašu objednávku posielame na zadanú adresu a vy za tovar zaplatíte až pri jeho prevzatí. Platíte v hotovosti, prípadne kartou priamo kuriérovi. Pri zásielkach do Českej republiky, resp. inej krajiny ako Slovenská republika žiaľ platba na dobierku zatiaľ nie je možná.