So školami do Malkia Parku

Od apríla do októbra je Malkia Park otvorený pre organizované návštevy školských výletov, prázdninových táborov a iné detské skupiny (10 a viac osôb vo veku od 3 do 18 rokov). 

V pondelky je Malkia Park vždy zatvorený - aj pre školy a organizované skupiny.

Cena vstupu pre školy a organizované skupiny je 10 eur/dieťa nad 3 roky. Na 10 detí majú 2 pedagógovia vstup zdarma, nakoľko sú pedagogickým dozorom v parku a zabezpečujú dodržiavanie pravidiel v parku. Každý ďalší pedagogický pracovník nablokovaný spolu so skupinou má vstup za 11 eur. Ostatné osoby, ktroré idú spolu so školským výletom, ale nie sú žiakmi, ani pedagogickým dozorom si platia vstup na základe cenníka: https://www.malkiapark.sk/cennik

Do Malkia Parku je v rámci organizovaných návštev škôl či školských výletov možný len samotný vstup do parku, alebo vstup do parku s možnosťou zakúpenia krmiva pre kopytníky a vodné vtáctvo, prípadne je možné si objednať sprievod po parku, alebo obed v bistre (vopred dohodnuté menu obedov). 

Rezervácie obedov pre organizované skupiny počas letných prázdnin (tj v mesiacoch júl a august) a cez víkendy neposkytujeme.

V prípade, že by ste si chceli pre detičky a pedagógov objednať obed, neváhate vyplniť objednávkový formulár do Malkia Parku.  Cena obedu je 8 eur. My Vám následne potvrdíme termín a čas aj počty obedov. Vo formulári si prosím vyberte možnosť úhrady hotovosťou, platobnou kartou, alebo formou faktúry.

V prípade úhrady faktúrou, Vám po zaslaní formuláru, zašleme mailom predmetnú faktúru, kde potrebujeme mať úhradu najneskôr 2 dni pred Vašim príchodom do Malkia Parku.

V prípade záujmu o návštevu Malkia Parku nás kontaktujte e-mailom: jana@malkiapark.sk.

Rezervácia termínu návštevy Malkia Parku je záväzná až po písomnom potvrdení z našej strany, kde si upresníme termín, čas, menu a prípadne alergény.

Objednávkovy formulár do Malkia Parku

 

Tešíme sa na Vašu návštevu!